Doposażenie – terminale

Zawsze właściwy wybór.

Doposażenie – terminale

Zawsze właściwy wybór.

Terminal S7.

Początek precyzyjnego kierowania.

Jeśli zamierza się wykorzystywać swój terminal wyłącznie do pomocy w prowadzeniu równoległym lub automatycznego kierowania, to terminal podstawowy S7 stanowi najnowsze rozwiązanie techniczne. Ekran dotykowy 7" o wysokiej rozdzielczości obejmuje także wszystkie funkcje swojego poprzednika, terminala S3.

Oprócz zarządzania liniami referencyjnymi do wyposażenia należy także złącze USB umożliwiające opracowanie i szybką wymianę danych z pakietami oprogramowania AGROCOM NET i AGROCOM MAP.

W wyposażeniu podstawowym S7 pracuje z sygnałem korekcyjnym EGNOS, opcjonalnie są do dyspozycji sygnały OMNISTAR, BASELINE HD, RTK oraz RTK NET. Można też dołączyć satelity GLONASS. Przy zmianie sygnału korekcyjnego nie jest wymagana przebudowa anteny, ponieważ S7 ma fabrycznie zamontowany odbiornik o 2 częstotliwościach dla różnych sygnałów.

Transfer danych pomiędzy maszynami a biurem.

Przetwarzanie danych na potrzeby wymaganej dokumentacji pochłania coraz więcej czasu. Dzięki terminalom S10 i S7 oraz oprogramowaniu do zarządzania gospodarstwem AGROCOM NET i AGROCOM MAP nakład pracy można ograniczyć do kilku kliknięć myszą. Dane zapisane podczas pracy na polu są eksportowane z terminala do pamięci USB, a następnie importowane do oprogramowania. Zaistniała konieczność przekazania danych o linii referencyjnej do pozostałych maszyn w celu umożliwienia jazdy równoległej? Dzięki eksportowi i importowi danych za pośrednictwem pamięci USB jest to możliwe także na polu.

 
Centrum pobierania
Broszura EASY