GPS PILOT CEMIS 1200.

Rolnictwo precyzyjne, a jednocześnie proste.

Systemy kierowania GPS PILOT

GPS PILOT CEMIS 1200.

Rolnictwo precyzyjne, a jednocześnie proste.

Systemy prowadzenia GPS PILOT. Precyzyjne, zorientowane na przyszłość, nieskomplikowane.

Poprawa wyników gospodarstwa i ułatwienie codziennej pracy – zastosowanie terminala CEMIS 1200 to krok w przyszłość. Z automatycznym prowadzeniem po śladach GPS PILOT maszyna pracuje jak na szynach: zawsze we właściwym śladzie, bez nakładek i z pełną szerokością roboczą. Czynności te nie wymagają długiego szkolenia: dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika CLAAS obsługa automatycznego systemu prowadzenia jest zaskakująco prosta. Z ISOBUS i standardowymi formatami wymiany danych CEMIS 1200 to przyszłościowe rozwiązanie zapewniające większą precyzję w rolnictwie.

Proste.

CEMIS 1200 płynnie integruje się z kabiną: dzięki strukturze obsługi analogicznej do CEBIS operator szybko i intuicyjnie odnajdzie się w otoczeniu. Z systemu można korzystać na wszystkich maszynach CLAAS standardowo wyposażonych w GPS PILOT CEMIS 1200. Terminal i odbiornik można błyskawicznie przenosić z jednej maszyny na drugą, co zapewnia pełną elastyczność i oszczędność kosztów.

Ukierunkowane na przyszłość.

Dzięki CEMIS 1200 zarządzanie zleceniami poprzez sieć komórkową to kwestia kilku kliknięć – w ujednolicony i komfortowy sposób. Planuj zlecenia w swoim oprogramowaniu do zarządzania gospodarstwem i przesyłaj je do maszyny żniwnej przez TELEMATICS bezpośrednio z 365FarmNet lub innych podłączonych systemów. Operator ma wszystkie prace pod kontrolą, a po ich realizacji może szybko i łatwo przesłać dane do biura. Zlecanie, realizacja i dokumentacja przebiega spójnie i niezawodnie.

GPS PILOT CEMIS 1200 to terminal przyszłości. Indywidualnie dopasowany do Twojego gospodarstwa z pełnym zakresem funkcji – dostępnym fabrycznie lub rozszerzanym w miarę rosnących wymagań. Jeszcze się wahasz? Dodatkowe funkcje i sygnały korekcyjne można wcześniej bezpłatnie przetestować. Zmiana wymagań w czasie trwania sezonu? Żaden problem: dzięki połączeniu cyfrowemu możesz szybko i elastycznie dopasować funkcje systemu do swoich potrzeb. Odpowiednią licencję lub aktywację możesz otrzymać online bezpośrednio na swój terminal.

Precyzyjny.

Precyzyjna praca wymaga dobrego sygnału korekcyjnego. SATCOR 15*) to gwarancja precyzji – i to w standardzie przez 5 lat. Potrzebujesz jeszcze większej dokładności? Opcjonalnie do wyboru są sygnały korekcyjne: SATCOR 3*) oraz SATCOR 3 FAST*).

Absolutna precyzja jest priorytetem? W takim razie skorzystaj z GPS PILOT CEMIS 1200 z sygnałem korekcyjnym RTK gwarantującym najwyższą dokładność. Wszystkie sygnały korekcyjne RTK są analizowane seryjnie przez funkcję RTK Bridging, tzn. w razie utraty sygnału można kontynuować pracę nawet przez 20 minut przy niewielkim spadku dokładności.

Trudne warunki topograficzne lub luki w sieci komórkowej w obszarze roboczym? Z RTK Bridging Premium można kontynuować pracę bez utraty dokładności czy ograniczeń czasowych.

*) SATCOR 15 / SATCOR 3 / SATCOR 3 FAST powered by Trimble RTX.

Sygnały korekcyjne SATCOR, RTK Bridging oraz RTK Bridging Premium nie są dostępne we wszystkich regionach. Wspólnie z Twoim partnerem handlowym CLAAS znajdziemy najlepsze rozwiązanie spełniające Twoje indywidualne wymagania.